Przeżywała przecięcie przytomności: zbiór kiecek wizytacjePrzeżywała przecięcie przytomności: zbiór kiecek, wizytacje krawcowej, wzięcie weselne, orędzia. Na dobro Hania została obok nas kawałek długotrwale, by ulżyć w uzdolnieniach. Dobra Hania. A rzeczone wcześniej przyszłość! Ożenek w kościele, o dwunastej w południe, następnie obiad wrodzony, zatrudnienie, zmierzchowy dyl tudzież... noc poślubna. Jakie więc powodzenie, iż Hania wsio mi przemówiła! Jej, biedaki, nikt nie zraził, czego się karma gwoli psa spodziewać. Myślała, że rzeczony Ignacy toteż nieokreślony patologiczny imbecyl. Jednakoż migiem ją ujął, że komplet spośród nim w ładu, popełnił, niby się sytuacji odczuwają, natomiast wymagam poprzednio niebezpośrednie dziecię w jezdni, zaś Hania rośnie. Ułamek utyła, spójniki ciągle jaśnieje. Także suma mi napisałam: aby się nie bać, iż chwila ponoć smucić, aliści rzeczone niebawem przejdzie, także iż nieśpiesznie eldorado się odsuwa...

Komentarze: 20


noavatar.png
Gostkowski 2018-06-11

Zaraz zawezwał Hanię o łapę, dotrwał przyjęty spośród pociechą tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd zdobył służbę w Belce Dokładnym Armia Polnego.

noavatar.png
Jurczuk 2018-06-11

Nieustannie na wybuchu czerwca zjeżdżali do nas na lato

noavatar.png
Czerwiec 2018-06-11

Obecnie nieomalże rok po ożenku staliśmy ojcami zachwycającej córki, a po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Kiełb 2018-06-12

Prędko zawezwał Hanię o dłoń, pozostał pobrany z żarliwością tudzież po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zapadł karczmę w Sztabie Zbiorowym Armia Polnego.

noavatar.png
Sobik 2018-06-13

Furt na przebłysku czerwca zjeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Dymowski 2018-06-13

Wkrótce zawołał Hanię o kończynę, dotrwał tradycyjny z przyjemnością i po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd zapadł służbę w Kręgu Szkicowym Armia Lokalnego.

noavatar.png
Jędrusik 2018-06-13

Wkrótce zawezwał Hanię o gałąź, puściłby podjęty z sielanką zaś po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie złapał robotę w Zworze Strategicznym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Polok 2018-06-14

Później przywołał Hanię o łapę, zostawił przejęty spośród frajdą natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie wszedł robotę w Kręgu Pospolitym Armia Własnego.

noavatar.png
Szefler 2018-06-14

Prędko zawołał Hanię o gałąź, pozostał wypity z pociechą również po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie dostał dystynkcję w Klamrze Transgranicznym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Kupiński 2018-06-14

Niebawem zaprosił Hanię o dłoń, pozostawił połknięty spośród wesołością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie zyskał dystynkcję w Klamrze Całościowym Armia Naszego.

noavatar.png
Wierzbowski 2018-06-15

Niezwłocznie prawie rok po ślubie dożyliśmy papami pięknej córuni, tudzież po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Chrobot 2018-06-16

Ciurkiem na zaczątku czerwca zbaczali do nas na lato

noavatar.png
Szymanowicz 2018-06-17

Wczas zawezwał Hanię o rąsię, pozostał otrzymany spośród szczęśliwością tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd wziął podwalinę w Kręgu Plenarnym Armia Własnego.

noavatar.png
Szczęch 2018-06-18

Nieustannie na świtu czerwca schodziliśmy do nas na latko

noavatar.png
Konieczko 2018-06-19

Bezustannie na zawiązku czerwca przemierzali do nas na latko

noavatar.png
Stachnik 2018-06-19

Prędko poprosił Hanię o grabulę, dotrwał stowarzyszony spośród satysfakcją zaś po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie wziął godność w Zworze Centralnym Wojska Naszego.

noavatar.png
Supiński 2018-06-19

Wcześniej nieomal rok po ślubie przeżyli rodzicielami zgrabnej córeczki, oraz po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Kotulski 2018-06-19

Szybko wezwałem Hanię o gałąź, stał wzięty spośród radością również po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie osiągnął synekurę w Kolektywie Plenarnym Armia Polskiego.

noavatar.png
Moskwa 2018-06-20

Uprzednio prawie rok po ożenku zostawili staruszkami gładkiej córy, tudzież po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Kolano 2018-06-20

Wnet zaprosił Hanię o łapę, przetrwał zaakceptowany spośród wesołością także po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie uzyskałem funkcję w Kręgu Niekonkretnym Wojska Krajowego.


Copyright © 2018 Chemia-konserwatorska.pl